ایجاد وب سایتساخت وبسایت سازطراحی سایتنرم افزار طراحی وب سایت

ساخت سایت شرکتی

ساخت سایت شرکتی از لحظه شروع یک کسب و کار نوپا نیازی انکارناپذیر است که در صورت رعایت اصول طراحی صفحات وب و طراحی حرفه ای سایت در توسعه، افزایش فروش و سودآوری یک کسب و کار بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

در ساخت سایت شرکتی باید به این نکته دقت شود؛ از طراحی سایت شرکتی چنین انتظار می‌رود که منبع قطعی و بدون ایراد اطلاعات در خصوص فعالیت یک مجموعه باشد.

از طرفی اصول طراحی صفحات وب در عصر جدید ایجاب می‌کند که مطالب هر وب سایت شامل جدیدترین اخبار و مقالات و مرتبط با حوزه فعالیت مجموعه باشد.

طراحی حرفه ای سایت برای ساخت سایت شرکتی در بسیاری از موارد اقدام به تولید و عرضه دانش برای مخاطبین و کاربران کرده و هر شرکت برای ماندن در عرصه رقابت باید با این قوانین انطباق پیدا کند.

ساخت سایت شرکتی

ساخت سایت شرکتی یکی از پرطرفدارترین شاخه ‌های ساخت سایت بوده و نسبت به سایر انواع سایت، مانند فروشگاه های اینترنتی، سایت شخصی و غیره کاربرد بیشتری دارد.

برای آنکه ساخت سایت شرکتی را براساس اصول طراحی صفحات وب و طراحی حرفه ای سایت انجام دهید، باید از قوانین خاصی پیروی نمایید که در ادامه به بعضی از آنها اشاره می‌کنیم.

مخاطبین هدف را مشخص کنید!

یکی از نخستین سوالاتی که در ساخت سایت شرکتی باید از خود بپرسید این است: برای چه کسی می‌خواهید بنویسید؟

محتوای وب سایت، مدیریت محتوای سایت و روش های تولید محتوا در جذب مشتری و یا دفع آن نقش کلیدی بازی می‌کنند.

آیا هدف اصلی شما از درست کردن وب سایت اطلاع رسانی به سهامداران و شرکای شرکتی است؟ یا قصد دارید به آنلاین مارکتینگ یا آنلاین برندینگ بپردازید؟

هدف شما ممکن است در راستای جذب مشتری، رضایتمندی مشتری، مدیریت ارتباط با مشتریان و برقراری ارتباط موثر با آنها باشد؟

باید گفت در طراحی حرفه ای سایت و ساخت سایت شرکتی باید تمامی موارد بالا را در نظر گرفته و محتوای خود را مطابق با تمامی آنها تنظیم نمایید.

نمونه سازی

طراحی وب سایت و نمونه سازی بخش مهمی از ایجاد بهترین طراحی سایت محسوب می‌شود.

اغلب افرادی که به طراحی وب سایت می‌پردازند، قبل از پیاده سازی و اجرای عملی طرح کلی خود را براساس ایده های خلاقانه رسم می‌‎کنند.

در ساختن سایت اینترنتی 3 هدف اصلی وجود دارد: ارائه اطلاعات اصلی، طرح بندی ساختار کلی و طراح رابط کاربری.

اگر همه چیز خوب پیش برود، طراح شما به یک نمونه اولیه دست پیدا می‌کند که می‌تواند آن را به طرح نهایی وب سایت شما تبدیل نماید.

برای تکمیل طرح اولیه خود می‌توانید آن را با مخاطبین خود در میان گذاشته و از نظرات آنها برای نحوه برقراری ارتباط و تعامل استفاده کنید.

ساخت سایت با استفاده از سایت ساز کار شما را برای نمونه سازی و آزمایش آن بسیار ساده‌تر خواهد کرد، سایت ساز رایگان رایو با تنوع بالا در پوسته یا قالب سایت و امکان تغییر آن در هر لحظه، امکان حفظ تمامی اطلاعات سایت شما را در صورت تغییر ظاهر کلی، فراهم می‌کند.

استفاده از محتوای چند رسانه ای (Multi Media)

پس از مشخص شدن جامعه هدف و نمونه سازی برای اجرای طرح های خود از محتوای چند رسانه ای بهره بگیرید.

برای بیان نکات و الزامات وب سایت شرکتی بسته به اینکه محتوای مورد نظر مربوط به چه قشری می‌باشد، میتواند نحوه بیان متفاوتی داشته باشد.

برای مثال، در صورتی که مخاطبین یک مقاله سهامداران و شرکا هستند، می‌توانید از نمودارها و دیاگرام‌های آماری بهره بگیرید.

استفاده از بنرها و عکس‌ های حرفه ای از محصولات، برای مشتریان جذاب اس.

اگر قصد آموزش موردی را به کاربران دارید، میتوانید از ویدئو و فیلم استفاده کنید.

و در انتها به یاد داشته باشید، در طراحی یا تولید محتوای سایت خود هرگز تقلید و کپی نکنید!

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
برای خرید رایو تماس بگیرید!
بستن