ایجاد وب سایتساخت وبسایت سازطراحی سایتنرم افزار طراحی وب سایت

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را می‌توان با استفاده از فروشگاه ساز آنلاین انجام داد.

برای ساخت سایت با کاربرد فروشگاه آنلاین لزوما نیازی به برنامه نویسی برای ایجاد وب سایت وجود ندارد، فروشگاه ساز آنلاین امکانی است که توسط شرکت های مختلفی در دنیا ارائه می‌شود.

سایت ساز آنلاین شرکت رایو با ارائه امکان فروشگاه ساز آنلاین این امکان را در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا پس از ساخت سایت و راه اندازی سایت رایگان از ابزارهای مربوط به فروشگاه ساز نیز بهره گرفته و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود را به بهترین نحو انجام دهد.

فهرست محتوا (با کلیک روی هر عنوان، به آن قسمت منتقل می‌شوید) پنهان

فروشگاه ساز آنلاین

تعریف کوتاه این است که فروشگاه ساز آنلاین سیستمی است که همه چیز را در پشت یک فروشگاه آنلاین هدایت می‌کند.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با استفاده از فروشگاه ساز آنلاین امکان مدیریت موجودی، اضافه کردن و حذف محصولات، پردازش و تحلیل پرداخت ها و تراکنش‌های مالی، محاسبه مالیات و انجام سفارشات را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

بهترین سایت سازهای فروشگاهی فرآیند پیچیده تجارت الکترونیک را در قالب یک رابط کاربری ساده ارائه داده و سبب به وجودآمدن تجربه کاربری مثبت می‌شوند.

در طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای هدف ساده سازی مدیریت فروشگاه آنلاین است.

از مهمترین موارد حین طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با استفاده از فروشگاه ساز آنلاین، امکان ادغام شدن با سایر سیستم عامل‌ها است که شامل سازگاری با پلتفرم نرم افزاهای متفاوت مانند CRM ،ERP ،CMS می‌باشد.

سایر ویژگی‌ها مانند اتصال به انواع دروازه های پرداخت، اتصال به ابزارهای بازاریابی مانند ایمیل مارکتینگ، شبکه های اجتماعی و نرم افزار مالی هستند.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با استفاده از فروشگاه ساز آنلاین رفته رفته به یکی از صنایع مهم و پردرآمد تبدیل شده است.

فروشگاه های اینترنتی که عمدتا به تجارت خرده فروشی می‌پردازند، تراکنش‌ های مالی بسیار زیادی را ایجاد کرده‌اند.

براساس گزارشی از مجله Forbes پیش بینی شده بود که گردش مالی در این عرصه در سال 2017 به بیش از 2 تریلیون دلار خواهد رسید.

از طرفی تخمین زده میشود که تا سال 2020 این رقم به بیش از 4 تریلیون دلار نیز افزایش پیدا کند.

در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا 51 درصد از خریداران، استفاده از خرید اینترنتی را ترجیح میدهند و مایحتاج روزانه خود را از فروشگاه آنلاین سفارش می‌دهند.

وظیفه فروشگاه ساز

مدیریت مشتریان و مدیریت سفارش مشتری در فروشگاه آنلاین از لحظه ورود به وب سایت تا انتخاب محصول، پرداخت هزینه و دریافت آن بسیار حیاتی است؛

هر سفارش یک معامله‌ی درآمدزاست که باید سهل و مؤثر انجام شود.

طراحی حرفه ای وب سایت با استفاده از سرویس سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین، مدیریت سفارشات، بررسی وضعیت سفارش و ایجاد تغییرات سریع در صورت نیاز را دربر می‌گیرد.

کاربر به صورت شخصی می تواند پردازش و تحلیل پرداخت ها را انجام دهد، سوابق معاملات را نگهداری کند، اطلاعات مشتریان را مدیریت کند، فاکتور و پیش فاکتور را ایجاد کند، حسابداری دقیق را انجام دهد و در نهایت تجزیه و تحلیل و گزارش دهی را از سیستم دریافت کند.

مراحل فوق از لحظه سفارش تا کامل شدن پرداخت در فروشگاه آنلاین تنها چند دقیقه طول می‌کشد.

یک فروشگاه ساز حرفه ای، خواه فروشگاه ساز رایگان یا هسته باز باشد یا خیر، سبب خواهد شد تا موارد فوق بدون نگرانی و مشکل انجام شوند.

به همین دلیل است که شما نیاز به یک پلتفرم (Platform) کاملا سازگار دارید تا بتوانید فروشگاه اینترنتی خود را با شیوه‌ای بی نظیر مدیریت نمایید.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonبرای خرید رایو تماس بگیرید!