ایجاد وب سایتساخت وبسایت سازطراحی سایتنرم افزار طراحی وب سایت

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان که با استفاده از ابزارهای متفاوتی از جمله سایت ساز فارسی انجام می‌شود یکی از امکانات محبوب برای ایجاد وبسایت میباشد

با توجه به الزام ایجاد وب سایت برای هر کسب و کار نوپا و یا مشاغل قدیمی و پر طرفدار، امکان طراحی سایت رایگان می‌تواند برای عموم افراد فعال در بازار کار، یک امکان مطلوب و پرکاربرد باشد.

فهرست محتوا (با کلیک روی هر عنوان، به آن قسمت منتقل می‌شوید) پنهان

ایجاد وب سایت

وب سایت را می‌توان مجموعه‌ای از صفحات مجازی تعریف کرد که محتوای چند رسانه‌ای داشته و تحت عنوان یک دامنه مشترک، به معرفی و فروش محصولات و خدمات یک مجموعه‌‌ی مشخص می‌پردازد.

ساخت سایت از نقطه نظرات متفاوتی قابل بررسی بوده و دارای مزایا و معایب بسیاری است.

اما در هر صورت، داشتن یک وبسایت کامل و طراحی حرفه ای وب سایت موجب معرفی شما به مشتریان بالقوه، آنلاین برندینگ به نحو مطلوب و در نتیجه افزایش فروش و درآمدزایی خواهد شد.

طراحی سایت شرکتی در بردارنده‌ی هزینه‌های زیادی است که بعضا همین هزینه‌ها میتواند سبب شود تا صاحبین مشاغل مختلف به خصوص یک کسب و کار نوپا امکان ایجاد وب سایت و  ثبت دامنه را نداشته باشند.

طراحی سایت رایگان

رایو یک سرویس سایت ساز با امکان طراحی سایت رایگان است که از زیرمجموعه های شرکت دانش بنیان فراداده رایانه سورنا می‌باشد.

این مجموعه با فراهم کردن امکان طراحی سایت رایگان، مقدار قابل توجهی از هزینه‌های طراحی وب سایت را کاهش داده است.

در سایت ساز رایو شما امکانات متنوعی برای ایجاد وب سایت را به صورت رایگان خواهید داشت.

طراحی سایت رایگان در سایت ساز رایو برای حوزه های متفاوتی از مشاغل امکان پذیر است.

مشاغلی مانند رستوران‌ها، شرکت‌های معماری، آژانس‌های تبلیغاتی و فروشگاه‌های اینترنتی میتوانند از طریق سایت ساز رایگان برای خود وب سایت تهیه نمایند.

یکی از مهمترین و گسترده‌ترین انواع قالب‌های سایت ساز، قالب فروشگاه اینترنتی است.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی یکی از انواع پرطرفدار کسب و کار اینترنتی میباشد که تعداد زیادی از این فروشگاه ها در حال حاضر در داخل کشور ما نیز فعال هستند.

میتوان چنین گفت که صاحبین تمام کسب و کارهای تولیدی و حتی خدماتی میتوانند برای افزایش فروش و جذب مشتری اقدام به طراحی وب سایت و راه اندازی فروشگاه آنلاین محصولات خود نمایند.

این نوع از سایت‌ها معمولا روشی کارآمد برای ارتباط با مشتری با هزینه هایی بسیار کمتر از روش‌های معمول مشتری مداری نیز می‌باشند.

بازارهای آنلاین و سایت‌های حراج، محل خوبی برای شروع یک تجارت الکترونیک هستند.

یکی از الزامات راه اندازی یک کسب و کار آنلاین از نوع فروشگاه اینترنتی، اشراف به طریقه ساخت وب سایت و داشتن یک سایت کارآمد با امکانات کافی برای فروش و بازاریابی آنلاین می‌باشد.

امکان طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با استفاده از قالب مربوطه در سایت ساز آنلاین رایو، زمینه مناسبی برای شروع این نوع تجارت الکترونیک را در اختیار افرادی قرار میدهد که قصد تأسیس آن را دارند.

طراحی سایت در ابتدا با ثبت دامنه فروشگاه شما در سایت ساز رایو آغاز خواهد شد.

پس از ثبت دامنه باید از میان قالب‌های در نظر گرفته شده برای طراحی سایت یکی را برگزینید.

برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی قالب‌های متنوعی از جمله قالب بوتیک، فروشگاه لباس و یا فروشگاه لوازم خانگی و … موجود است.

با انتخاب هر یک از این قالب ها، ابزارهای گسترده و متنوعی برای شخصی سازی قالب انتخابی براساس سلیقه و خواسته‌ی مشتری در اختیار شما قرار داده می‌شود تا طراحی سایت فروشگاه اینترنتی  و راه اندازی سایت رایگان خود را کاملا منطبق بر نیازهای زمینه کاری خود انطباق دهید.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

    1. تا زمانیکه از زیردامنه .rayo.ir استفاده میکنید این سایت ساز رایگان خواهد بود. در صورت تمایل به انتقال وب سایت به دامنه اصلی خود، می بایست هزینه اشتراک را به صورت ماهیانه یا سالیانه بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + هفده =

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonبرای خرید رایو تماس بگیرید!