ایجاد وب سایتساخت وبسایت سازطراحی سایتنرم افزار طراحی وب سایت

درست کردن سایت

درست کردن سایت در دنیای تحت تأثیر تکنولوژی، برای شروع و موفقیت هر کسب و کار، بسیار ضروری است.

هر کسب و کار نوپا میتواند آنلاین برندینگ، بازاریابی اینترنتی و جذب مشتری را با درست کردن سایت و معرفی خود به مخاطبین بالقوه شروع کند.

همچنین یک کسب و کار موفق و رو به رشد با درست کردن سایت، میتواند در مباحثی چون مشتری مداری، برقراری ارتباط موثر، افزایش فروش و ایجاد مشتریان وفادار از رقبا پیشی بگیرد.

در این بین بسیاری از شرکت ها به ویژه مجموعه‌های نوپا مانند بسیاری از استارتاپ های ایرانی که تازه شروع به کار کرده‌‌اند، امکان تأمین هزینه های درست کردن سایت را ندارند.

گروه رایو، زیرمجموعه شرکت دانش بنیان فراداده، در همین راستا اقدام به ایجاد بستری برای طراحی سایت رایگان و ارائه زیردامنه (Sub domain) رایگان نموده است.

با استفاده از رایو می‌توانید طراحی سایت رایگان را براساس سلایق شخصی خود و متناسب با نوع کارکرد مجموعه، بر روی یک زیردامنه رایگان انجام دهید و طراحی حرفه ای وب سایت را تجربه کنید.

برای آنکه درست کردن سایت بر روی زیردامنه‌ی رایگان شما با موفقیت انجام شود و طراحی سایت رایگان شما به گونه‌ای باشد که به اهداف خود رسیده و برای شما سبب سودآوری گردد، باید اصول مهم ساخت سایت را رعایت نمایید.

10 قانون طلایی برای درست کردن سایت

سادگی یک وب سایت همیشه زیباست!

در طراحی سایت رایگان خود به این نکته حتما دقت کنید، تعداد زیاد عکس‌ها و یا مطالب ارائه شده در یک صفحه، موجب سردرگمی مخاطب خواهد شد.

برای مطرح کردن موضوعات مهم می‌توانید از امکان پیوند دادن بنرهای خود به صفحات گوناگون در سایت ساز شرکت رایو استفاده نمایید تا صفحات اصلی را خلوت کنید.

طراحی سایت رایگان مهم است!

وقتی برای اولین بار در ملاقات با شخص مهمی حاضر میشوید، قطعا به ظاهر خود بسیار اهمیت میدهید.

طراحی سایت رایگان شما نیز چنین نقشی در روابط کاری و مجازی ایفا خواهد کرد.

نگاه کلی و احساس سایت شما اولین چیزی است که بر روی فردی که جذب سایت شما شده است، تأثیر خواهد گذاشت.

در ساخت سایت ثبات داشته باشید!

کاربر مراجعه کننده به سایت ایجاد شده، با باز کردن صفحات جدید، باید هارمونی و یکپارچگی را حس کند.

نباید با باز شدن هر صفحه برای کاربران این تصور ایجاد شود که وارد یک سایت جدید شده‌اند.

رنگ‌ها بسیار مهم هستند؛ از آنها غافل نشوید!

در هنگام درست کردن سایت به رنگ‌ها توجه کنید.

همه‌ی ما سایت‌هایی را دیده‌ایم که در عین وجود مطالب مفید و یا نام شناخته شده، ظاهری داشتند که چشم شما را خسته میکرده‌اند.

عدم توجه به ترکیب رنگ در طراحی سایت رایگان که با استفاده از سایت ساز رایو انجام می‌شود، میتواند به شکل تأسف باری، سبب کاهش بازدید و بازخورد وبسایت شما گردد.

هنگام انتخاب رنگها از رنگهای واضح استفاده کرده و اطمینان حاصل نمایید که بین متن و زمینه، کنتراست (Contrast) مناسبی وجود دارد.

سایت خود را برای تمامی مرورگرها توسعه دهید!

کاربران متفاوتی که روزانه از وب سایت شما بازدید خواهند کرد ممکن است از دستگاه ها و مرورگرهای متفاوتی برای این کار استفاده نمایند.

با استفاده از سایت ساز آنلاین رایو علاوه بر داشتن یک زیردامنه رایگان و امکان طراحی سایت رایگان میتوانید از سازگار بودن سایت طراحی شده خود با تمامی مرورگرهای استاندارد موجود در دنیای اینترنت مطمئن باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 7 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonبرای خرید رایو تماس بگیرید!